fbpx

Partnerzy Innvesto
i wspólne pozyskiwanie pożyczek unijnych dla firm

Pozyskiwanie funduszy unijnych dla firm jest dla nas najważniejszym zadaniem. Zadanie te realizujemy dwojako - z jednej stronu stale podnosimy jakości naszych usług i obsługujemy Klientów bezpośrednio, a z drugiej strony nawiązujemy współprace, które zwiększają dostępność produktów unijnych dla polskich przedsiębiorstw.

Pożyczki unijne dla firm

Pozyskujemy kapitał zewnętrzny dla firm
na cele inwestycyjne, obrotowe i płynnościowe

Wsparcie w procesie pozyskiwania pożyczki unijnej jest ważne nie tylko dla Klienta, ale także Doradcy.

W Innvesto nieustannie pracujemy nad utrzymaniem najwyższej jakości wsparcia na każdym etapie pozyskiwania finansowania.
Wierzymy, że dzięki partnerskiemu podejściu możemy sprawnie i skutecznie pozyskiwać produkty unijne dla polskich firm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z pożyczkami unijnymi i licznym sukcesach naszych Klientów możemy oferować specjalistyczne usługi premium dla tych, którzy oczekują najwyższych standardów i kompleksowego wsparcia.

Partnerzy Innvesto

Lendi współpraca z Innvesto

Korzyści wynikające ze współpracy

Korzyści dla Klientów

Korzyści dla Partnerów

Partnerstwo na najwyższym poziomie

Chcesz zostać naszym Partnerem?

Zawsze staramy się współpracować z najlepszymi. Z kim współpracujemy? Z firmami konsultingowymi, sieciami Doradców oraz pojedynczymi Doradcami. Współpraca jest korzystna i dla nas i dla Klientów, wymieniamy się wiedzą i zwiększamy jakość naszych usług.

Pożyczki unijne, dotacje unijne, pożyczka dla firm, kredyty unijne dla firm, dofinansowania unijne.
Pożyczki unijne, dotacje unijne, pożyczka dla firm, kredyty unijne dla firm, dofinansowania unijne.
Pożyczki unijne, dotacje unijne, pożyczka dla firm, kredyty unijne dla firm, dofinansowania unijne.

Branża finansowa to nasz żywioł, a wspieranie biznesu jest naszą pasją

Dbamy o to by nasze standard współpracy wspierały nie tylko Partnerów ale także ich Klientów. To właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać jakościowe usługi, dopasowane do rynku i potrzeb Klientów.

Video Blog

Posłuchaj rozmów i wywiadów, które przybliżą Ci tematykę funduszy unijnych. Poznaj zdanie osób z branży finansowej na temat środków unijnych dla firm, ich roli, zalet oraz ich wpływie na rozwój przedsiębiorczości w Polsce.

Baza wiedzy

Poznaj podstawowe informacje o pożyczkach unijnych dla firm. Dowiedz się na czym polega pożyczka unijna, jakie cele możesz sfinansować i jakie są podstawowe warunki do spełnienia przy pozyskaniu pożyczki unijnej.

Case Study

Poznaj nasze dotychczasowe realizacje i problem, które rozwiązaliśmy. Pracowaliśmy dla setek Klientów, a każdy z nich miał inne potrzeby i oczekiwania, działał w innej branży i potrzebował spersonalizowanej pomocy.

Skontaktuj się z nami, niezależnie od tego czy poszukujesz finansowania swojego biznesu czy chcesz zostać naszym Partnerem

Jeśli nasza oferta wpisuje się w Twoje potrzeby biznesowe i uważasz, że możemy Ci pomóc, zgłoś się do nas. Wyślij nam swoje zgłoszenie, w którym opiszesz Twoją sytuację i obszar w którym możemy udzielić Ci wsparcia.


Dane osobowe podane przez Ciebie w formularzu przetwarzamy zgodnie z Polityką Prywatności Innvesto. Polityka prywatności dostępna jest na stronie Polityki Prywatności.

Podanie danych jest dobrowolne, ale w razie ich nie podania, nie będziemy w stanie odpowiedzieć na Państwa wiadomość.