fbpx
ANG odpowiedzialne finanse logo

Grupa ANG i wspólne pozyskiwanie pożyczek unijnych dla firm

Grupa ANG oraz Innvesto - wspólna obsługa Klientów biznesowych przy pozyskiwaniu pożyczek unijnych.

Na czym plega współpraca pomiędzy
Grupą ANG SA, a Innvesto Group Sp. z o.o.?

Kompleksowe wsparcie Klienta na każdym etapie pozyskiwania funduszy unijnych oraz lepszy dostęp do produktów unijnych – to najważniejsze korzyści dla Klientów biznesowych, które wynikają ze współpracy Grupy ANG z Innvesto.

Wymiana wiedzy oraz doświadczenia pozwala na skuteczne pozyskiwanie pożyczek unijnych. Znajomość rynku produktów unijnych zapewnia optymalne dopasowanie ofert oraz sprawne pokonywanie trudności pojawiających się w czasie przygotowania oraz analizy wniosku o pożyczkę unijną.

Rola Grupy ANG SA

ANG odpowiedzialne finanse logo

Rola Innvesto Group Sp. z o.o.

Partnerstwo na najwyższym poziomie

Chcesz zostać naszym Partnerem?

Zawsze staramy się współpracować z najlepszymi. Z kim współpracujemy? Z firmami konsultingowymi, sieciami Doradców oraz pojedynczymi Doradcami. Współpraca jest korzystna i dla nas i dla Klientów, wymieniamy się wiedzą i zwiększamy jakość naszych usług.

Pożyczki unijne, dotacje unijne, pożyczka dla firm, kredyty unijne dla firm, dofinansowania unijne.

Dowiedz się więcej o pożyczkach unijnych dla firm

Baza wiedzy

Poznaj podstawowe informacje o pożyczkach unijnych dla firm. Dowiedz się na czym polega pożyczka unijna, jakie cele możesz sfinansować i jakie są podstawowe warunki do spełnienia przy pozyskaniu pożyczki unijnej.

Case Study

Poznaj nasze dotychczasowe realizacje i problem, które rozwiązaliśmy. Pracowaliśmy dla setek Klientów, a każdy z nich miał inne potrzeby i oczekiwania, działał w innej branży i potrzebował spersonalizowanej pomocy.

Skontaktuj się z nami, niezależnie od tego czy poszukujesz finansowania swojego biznesu czy chcesz zostać naszym Partnerem

Jeśli nasza oferta wpisuje się w Twoje potrzeby biznesowe i uważasz, że możemy Ci pomóc, zgłoś się do nas. Wyślij nam swoje zgłoszenie, w którym opiszesz Twoją sytuację i obszar w którym możemy udzielić Ci wsparcia.


Dane osobowe podane przez Ciebie w formularzu przetwarzamy zgodnie z Polityką Prywatności Innvesto. Polityka prywatności dostępna jest na stronie Polityki Prywatności.

Podanie danych jest dobrowolne, ale w razie ich nie podania, nie będziemy w stanie odpowiedzieć na Państwa wiadomość.