fbpx
Exfinder Logo

Exfinder Polska
i wspólne pozyskiwanie pożyczek unijnych dla firm

Exfinder Polska i Innvesto wspólnie oferują, pozyskują oraz obsługują pożyczki unijne dla firm.

Na czym polega współpraca pomiędzy
Exfinder Polska, a Innvesto Group Sp. z o.o.?

Współpraca opiera się na wymianie wiedzy i doświadczenia, co przekłada się na profesjonalną usługę pozyskania finansowania unijnego dla firm w formie pożyczki unijnej.

Klient otrzymuje kompleksową usługę doradztwa, przygotowania dokumentacji  wnioskującej oraz rozliczenia pożyczki. Dopasowanie oferty pożyczki jest kluczowe dla skuteczności naszych działań. Wieloletnie doświadczenie Zespołu Innvesto w zakresie pozyskiwania środków unijnych zapewnia sprawne pokonywanie trudności pojawiających się na każdym etapie wnioskowania o pożyczkę unijną.

Rola Exfinder Polska

Exfinder Logo

Rola Innvesto Group Sp. z o.o.

Partnerstwo na najwyższym poziomie

Chcesz zostać naszym Partnerem?

Zawsze staramy się współpracować z najlepszymi. Z kim współpracujemy? Z firmami konsultingowymi, sieciami Doradców oraz pojedynczymi Doradcami. Współpraca jest korzystna i dla nas i dla Klientów, wymieniamy się wiedzą i zwiększamy jakość naszych usług.

Pożyczki unijne, dotacje unijne, pożyczka dla firm, kredyty unijne dla firm, dofinansowania unijne.

Dowiedz się więcej o pożyczkach unijnych dla firm

Baza wiedzy

Poznaj podstawowe informacje o pożyczkach unijnych dla firm. Dowiedz się na czym polega pożyczka unijna, jakie cele możesz sfinansować i jakie są podstawowe warunki do spełnienia przy pozyskaniu pożyczki unijnej.

Case Study

Poznaj nasze dotychczasowe realizacje i problem, które rozwiązaliśmy. Pracowaliśmy dla setek Klientów, a każdy z nich miał inne potrzeby i oczekiwania, działał w innej branży i potrzebował spersonalizowanej pomocy.

Skontaktuj się z nami, niezależnie od tego czy poszukujesz finansowania swojego biznesu czy chcesz zostać naszym Partnerem

Jeśli nasza oferta wpisuje się w Twoje potrzeby biznesowe i uważasz, że możemy Ci pomóc, zgłoś się do nas. Wyślij nam swoje zgłoszenie, w którym opiszesz Twoją sytuację i obszar w którym możemy udzielić Ci wsparcia.


Dane osobowe podane przez Ciebie w formularzu przetwarzamy zgodnie z Polityką Prywatności Innvesto. Polityka prywatności dostępna jest na stronie Polityki Prywatności.

Podanie danych jest dobrowolne, ale w razie ich nie podania, nie będziemy w stanie odpowiedzieć na Państwa wiadomość.