fbpx
Platinum finanse logo

Platinum Financial i wspólne pozyskiwanie pożyczek unijnych dla firm

Platinum Financial i Innvesto - oferta produktów unijnych dla Klientów, wspieranie się w obsłudze pożyczek i dotacji unijnych.

Na czym plega współpraca pomiędzy
Platinum Financial Sp. z o.o. a Innvesto Group Sp. z o.o.?

Pozyskiwanie pożyczek unijnych dla Klientów biznesowych – to obszar współpracy pomiędzy Platinum Financial, a Innvesto Group. Wymiana wiedzy i doświadczenia pomaga w skutecznym pozyskiwaniu finansowania dla Klientów i zapewnienia kompleksowe wsparcie – od wybrania odpowiedniej oferty, poprzez przygotowania dokumentacji wnioskującej, po rozliczenie pożyczki.

Znajomość rynku funduszy unijnych pozwala Innvesto pozostać kompetentnym i wartościowym Partnerem.

Rola Platinum Financial Sp. z o.o.

Platinum finanse logo

Rola Innvesto Group Sp. z o.o.

Partnerstwo na najwyższym poziomie

Chcesz zostać naszym Partnerem?

Zawsze staramy się współpracować z najlepszymi. Z kim współpracujemy? Z firmami konsultingowymi, sieciami Doradców oraz pojedynczymi Doradcami. Współpraca jest korzystna i dla nas i dla Klientów, wymieniamy się wiedzą i zwiększamy jakość naszych usług.

Pożyczki unijne, dotacje unijne, pożyczka dla firm, kredyty unijne dla firm, dofinansowania unijne.

Dowiedz się więcej o pożyczkach unijnych dla firm

Baza wiedzy

Poznaj podstawowe informacje o pożyczkach unijnych dla firm. Dowiedz się na czym polega pożyczka unijna, jakie cele możesz sfinansować i jakie są podstawowe warunki do spełnienia przy pozyskaniu pożyczki unijnej.

Case Study

Poznaj nasze dotychczasowe realizacje i problem, które rozwiązaliśmy. Pracowaliśmy dla setek Klientów, a każdy z nich miał inne potrzeby i oczekiwania, działał w innej branży i potrzebował spersonalizowanej pomocy.

Skontaktuj się z nami, niezależnie od tego czy poszukujesz finansowania swojego biznesu czy chcesz zostać naszym Partnerem

Jeśli nasza oferta wpisuje się w Twoje potrzeby biznesowe i uważasz, że możemy Ci pomóc, zgłoś się do nas. Wyślij nam swoje zgłoszenie, w którym opiszesz Twoją sytuację i obszar w którym możemy udzielić Ci wsparcia.


Dane osobowe podane przez Ciebie w formularzu przetwarzamy zgodnie z Polityką Prywatności Innvesto. Polityka prywatności dostępna jest na stronie Polityki Prywatności.

Podanie danych jest dobrowolne, ale w razie ich nie podania, nie będziemy w stanie odpowiedzieć na Państwa wiadomość.