fbpx

Blog

Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy swoje doświadczenie oraz wiedzę w jedym miejscu.

Zdecyduj, czy chcesz posłuchać rozmów ze specjalistami z branży finansów, poznać nasze doświadczenie w postaci case study, czy może wolisz przeczytać profesjonalne artykuły, przygotowane przez naszych Doradców.

Video Blog

Posłuchaj rozmów i wywiadów, które przybliżą Ci tematykę funduszy unijnych. Poznaj zdanie osób z branży finansowej na temat środków unijnych dla firm, ich roli, zalet oraz ich wpływie na rozwój przedsiębiorczości w Polsce.

Baza wiedzy

Poznaj podstawowe informacje o pożyczkach unijnych dla firm. Dowiedz się na czym polega pożyczka unijna, jakie cele możesz sfinansować i jakie są podstawowe warunki do spełnienia przy pozyskaniu pożyczki unijnej.

Case Study

Poznaj nasze dotychczasowe realizacje i problem, które rozwiązaliśmy. Pracowaliśmy dla setek Klientów, a każdy z nich miał inne potrzeby i oczekiwania, działał w innej branży i potrzebował spersonalizowanej pomocy.

Chcesz wiedzieć więcej o pożyczkach unijnych dla firm?

Pożyczki unijne dla firm to:

  • produkty dostępne na polskim rynku finansowym,
  • forma wsparcia finansowego, które pochodzi z funduszy europejskich,
  • produkty tańsze i bezpieczniejsze niż pożyczki komercyjne. Oprocentowanie pożyczek unijnych jest zazwyczaj znacznie niższe niż oprocentowanie kredytów komercyjnych, a warunki spłaty są bardziej elastyczne,
  • produkty udzielane z gwarancją zwrotu, co zmniejsza ryzyko dla kredytobiorcy.

Skontaktuj się z nami, aby wziąć finansowanie na swój biznes

Jeśli nasza oferta wpisuje się w Twoje potrzeby biznesowe i uważasz, że możemy Ci pomóc, zgłoś się do nas. Wyślij nam swoje zgłoszenie, w którym opiszesz Twoją sytuację i obszar w którym możemy udzielić Ci wsparcia.


Dane osobowe podane przez Ciebie w formularzu przetwarzamy zgodnie z Polityką Prywatności Innvesto. Polityka prywatności dostępna jest na stronie Polityki Prywatności.

Podanie danych jest dobrowolne, ale w razie ich nie podania, nie będziemy w stanie odpowiedzieć na Państwa wiadomość.