fbpx
Lendi współpraca z Innvesto

Lendi i wspólne pozyskiwanie pożyczek unijnych dla firm

Lendi oraz Innvesto - przygotowaliśmy dla swoich Klientów wspólną ofertę pożyczek unijnych dla firm. Dzięki współpracy, Klienci mają lepszy dostęp do produktów unijnych.

Na czym plega współpraca pomiędzy
Lendi, a Innvesto Group?

Współpraca pomiędzy Lendi, a Innvesto polega na rozszerzeniu oferty Lendi o pożyczki unijne. Dzięki temu Klienci Lendi otrzymali dostęp do szerszej gamy produktów, którymi mogą sfinansować swoją działalność.

Innvesto zapewnia wsparcie przy pozyskiwaniu pożyczki unijnej, dba o aktualizację ofert oraz profesjonalną obsługę Klientów. Służy doświadczeniem oraz znajomością rynku, co bezpośrednio przekłada się na skuteczność pozyskiwania środków unijnych.

Współpraca przynosi korzyści dla każdej ze stron – Lendi, Innvesto oraz Klienta.

Rola Lendi

Lendi współpraca z Innvesto

Rola Innvesto Group

Partnerstwo na najwyższym poziomie

Chcesz zostać naszym Partnerem?

Zawsze staramy się współpracować z najlepszymi. Z kim współpracujemy? Z firmami konsultingowymi, sieciami Doradców oraz pojedynczymi Doradcami. Współpraca jest korzystna i dla nas i dla Klientów, wymieniamy się wiedzą i zwiększamy jakość naszych usług.

Pożyczki unijne, dotacje unijne, pożyczka dla firm, kredyty unijne dla firm, dofinansowania unijne.

Dowiedz się więcej o pożyczkach unijnych dla firm

Baza wiedzy

Poznaj podstawowe informacje o pożyczkach unijnych dla firm. Dowiedz się na czym polega pożyczka unijna, jakie cele możesz sfinansować i jakie są podstawowe warunki do spełnienia przy pozyskaniu pożyczki unijnej.

Case Study

Poznaj nasze dotychczasowe realizacje i problem, które rozwiązaliśmy. Pracowaliśmy dla setek Klientów, a każdy z nich miał inne potrzeby i oczekiwania, działał w innej branży i potrzebował spersonalizowanej pomocy.

Skontaktuj się z nami, niezależnie od tego czy poszukujesz finansowania swojego biznesu czy chcesz zostać naszym Partnerem

Jeśli nasza oferta wpisuje się w Twoje potrzeby biznesowe i uważasz, że możemy Ci pomóc, zgłoś się do nas. Wyślij nam swoje zgłoszenie, w którym opiszesz Twoją sytuację i obszar w którym możemy udzielić Ci wsparcia.


Dane osobowe podane przez Ciebie w formularzu przetwarzamy zgodnie z Polityką Prywatności Innvesto. Polityka prywatności dostępna jest na stronie Polityki Prywatności.

Podanie danych jest dobrowolne, ale w razie ich nie podania, nie będziemy w stanie odpowiedzieć na Państwa wiadomość.