fbpx

Zastanawiasz się nad pozyskaniem pożyczki unijnej dla Twojej firm?

Każde plany i marzenia związane z otwarciem lub rozwojem biznesu można zrealizować, dzięki środkom unijnym. 

Skontaktuj się z nami i zobacz jakie to proste!

Środki unijne dla firm to fundusze przeznaczone na rozwój polskich  przedsiębiorstw. Pomagamy w ich pozyskiwaniu oraz rozliczaniu. Dzięki doświadczeniu oraz kompleksowym wsparciu pozyskaliśmy już setki pożyczek dla naszych Klientów.

Pożyczka Płynnościowa

Dla firm, których problemy powstały w trakcie pandemii (np. spadek obrotów, zatory płatnicze, zamknięcie branży). Najczęściej finansowane cele z pożyczki płynnościowej(pomocowej) to m.in zaległe raty kredytów, wynagrodzenia dla pracowników, regulacja zobowiązań wobec dostawców. Ogólnie jest to wsparcie w ramach przeciwdziałaniu COVID-19.

Pożyczka Inwestycyjna

W przypadku pożyczek inwestycyjnych można sfinansować wydatki szeroko związane z rozwojem firmy. M.in. Wydatki na środki trwałe, wydatki na roboty budowlane, nowe urządzenia i maszyny, wdrażanie nowych rozwiązań technicznych lub technologicznych w tym także zakup niezbędnych licencji, patentów itp., zakup wartości niematerialnych i prawnych.

Pożyczka Obrotowa

Pożyczka obrotowa jest produktem, z którym można sfinansować bardzo podobny zakres rzeczy jak przy pożyczce pomocowej. Dzięki temu produktowi można sfinansować takie wydatki jak: m.in. zakup surowców i towarów handlowych; koszty stałe i bieżące firmy, m.in.: ubezpieczenia mienia firmy, koszty reklamy i promocji, koszty wynajmu, bieżącej obsługi prawnej, księgowej, koszty wynagrodzeń.

Od kilkunastu lat pozyskujemy pożyczki unijne na rozwój polskich firm

Nieustannie dbamy o naszych Klientów i regularnie dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszej pracy była na możliwie jak najwyższym poziomie. 

Pożyczki unijne dla każdej branży

Dla kogo są pożyczki unijne?

  • osób chcących otworzyć działalność
  • mikroprzedsiębiorstw
  • małych przedsiębiorstw
  • średnich przedsiębiorstw
  • dużych przedsiębiorstw

Dowiedz się więcej, skorzystaj z naszej wiedzy i naszych doświadczeń

Oferta

Poznaj ofertę naszych usług i dowiedz się jakie finansowanie ze środków unijnych możemy dla Ciebie pozyskać. Nawet 10 mln zł zewnętrznego kapitału na inwestycje Twojej firmy.

Baza wiedzy

Poznaj podstawowe informacje o pożyczkach unijnych. Dowiedz się na czym polega pożyczka unijna, jakie cele możesz sfinansować i jakie są podstawowe warunki do spełnienia przy pozyskaniu pożyczki unijnej.

Case Study

Poznaj nasze dotychczasowe realizacje. Pracowaliśmy dla setek Klientów, a każdy z nich miał inne potrzeby i oczekiwania, funkcjonował w innej branży i potrzebował spersonalizowanej pomocy.

Innvesto w Liczbach

MLN PLN
10

Pozyskanych Pożyczek Unijnych

Obsłużonych
70

Zadowolonych Klientów Innvesto

Województw
1

W zasięgu naszej działalności

Osobowy
1

Zespół, który osiągnął te liczby

Pożyczki unijne, dotacje unijne, pożyczka dla firm, kredyty unijne dla firm, dofinansowania unijne.
Pożyczki unijne, dotacje unijne, pożyczka dla firm, kredyty unijne dla firm, dofinansowania unijne.

Chcemy być Twoim najlepszym Partnerem w biznesie

Grupa Innvesto to Zespół wykwalifikowanych ekspertów, których celem jest wsparcie firm przy pozyskaniu finansowania zewnętrznego na ich cele rozwojowe. Zajmujemy się przygotowywaniem dla  kompletnej dokumentacji potrzebnej do złożenia wniosku o pożyczkę unijną, a także doradztwem w tym obszarze, aby realizacja planów biznesowych naszych Klientów stała się możliwa. Codziennie pracujemy nad rozwojem polskich firm.

„Dzięki Innvesto mogliśmy sfinansować to, o czym od dawna marzyliśmy.

Wybudowanie sali weselnej i pokojów gościnnych to duża inwestycja. Bez pożyczki unijnej nie była by możliwa.”

Martin Moser

Właściciel

„Szukałem sposobu na obniżenie kosztów i zwiększenie marży

Pożyczka unijna umożliwiła mi zatowarowanie magazynu po niższych niż do tej pory cenach.”

Krzysztof Górczak

Właściciel
Pożyczki unijne, dotacje unijne, pożyczka dla firm, kredyty unijne dla firm, dofinansowania unijne.

Zawsze dajemy z siebie 100%
i wkładamy w biznes swoje serce

W biznesie ważną rolę odgrywają relacje. To dzięki nim firmy mogą się rozwijać, poszerzać rynki zbytu i czerpać wsparcie. Dbając o relacje z klientami jesteśmy dla nich wsparciem w realizacji ich planów biznesowych. Dzięki ich sukcesowi rośnie nasz biznes, a zadowoleni Klienci powracając z kolejnymi projektami do sfinansowania.

01

Działamy aż do pozyskania finansowania

Nigdy się nie poddajemy, a nasza oferta gwarantuje, że będziemy pracować nad pozyskaniem Twojego finansowania, aż do osiągnięcia sukcesu.

02

Rozumiemy indywidualne specyfiki branż

Mamy szerokie doświadczenie z wielu sektorów rynku i różnych branż. Potrafimy swoje działania dopasować do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

03

Budujemy trwałe relacje partnerskie

Większość naszych klientów nie kończy na jednym projekcie. Po osiągniętym sukcesie wraca do nas z chęcią realizacji kolejnych, jeszcze bardziej ambitnych planów.

04

Łatwy i szybki kontakt to dla nas priorytet

W biznesie czas jest niesamowicie cenny i płynie szybko. Dlatego szanujemy go i dbamy o to, aby nasi Klienci mieli to czego potrzebują zawsze na czas.

Skontaktuj się z nami, aby wziąć finansowanie na swój biznes

Jeśli nasza oferta wpisuje się w Twoje potrzeby biznesowe i uważasz, że możemy Ci pomóc, zgłoś się do nas. Wyślij nam swoje zgłoszenie, w którym opiszesz Twoją sytuację i obszar w którym możemy udzielić Ci wsparcia.


Dane osobowe podane przez Ciebie w formularzu przetwarzamy zgodnie z Polityką Prywatności Innvesto. Polityka prywatności dostępna jest na stronie Polityki Prywatności.

Podanie danych jest dobrowolne, ale w razie ich nie podania, nie będziemy w stanie odpowiedzieć na Państwa wiadomość.

Zobacz o co pytali już
nas klienci

Zapewne nurtują Cię różne pytania związane z naszą ofertą i samym finansowaniem z pożyczek unijnych. Zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu najczęściej zadawane pytania naszych klientów wraz z odpowiedziami.
Czy mogę wziąć 2 pożyczki unijne na raz?

Zazwyczaj nie ma przeciwwskazań do tego, aby skorzystać z kilku różnych produktów na raz. Jednakże jest to zawsze kwestia indywidualna. Kluczowymi elementami, które będą decydowały o takiej możliwości są zdolność wnioskodawcy do spłaty dwóch lub kilku pożyczek, cele o jakie wnioskuje przedsiębiorca aby nie nakładały się środki unijne oraz adekwatna wartość zabezpieczeń w stosunku do kwoty pożyczek.

 

Jeżeli będą państwo zainteresowani skorzystaniem z 2 pożyczek na raz, nasi analitycy dokładnie zbadają państwa sytuację i dadzą informację zwrotną czy mogą państwo się o nie ubiegać.

Czy pożyczkę unijną należy zwrócić w całości?

Pożyczkę unijną należy zwrócić w całości wraz z należnymi odsetkami. Na finalny poziom oprocentowania pożyczki wpływa wiele czynników takich jak m.in warunki danego projektu, kondycja finansowa firmy czy wartość przedstawionego zabezpieczenia.

 

Naszą rolą jest znaleźć dla Państwa jak najbardziej korzystnie oprocentowane możliwości finansowania, co przekłada się później finalnie na znacznie niższą ratę pożyczki. Nasi eksperci zawsze służą pomocą w znalezieniu najbardziej adekwatnego rozwiązania dostosowanego do Państwa potrzeb.

Czy mogę wziąć pożyczkę unijną bez działalności?

Większość pożyczek unijnych skierowana jest do sektora MŚP (Mikro, małych i średnich przedsiębiorstw). Oznacza to więc, że najczęściej pożyczki są skierowane do osób lub instytucji już prowadzących działalność gospodarczą. Jednakże istnieją od tej reguły wyjątki takie jak np. pożyczki unijne na rozpoczęcie działalności gospodarczej, w których to można dopiero zaplanować otwarcie swojej własnej firmy. W takich sytuacjach nie trzeba mieć jeszcze otwartej działalności.

 

Nie udziela się natomiast pożyczek Unijnych osobom fizycznym na potrzeby stricte konsumenckie.

Kiedy najlepiej złożyć wniosek o pożyczkę unijną.?

Jeżeli po rozmowie i analizach nasi eksperci znajdą odpowiedni produkt, który wpasowywałby się w Państwa potrzeby i aktualną sytuację to taki wniosek należałoby złożyć jak najszybciej. Odwlekanie w czasie składania dokumentacji może spowodować, że zabraknie środków na wypłaty pożyczek w danym projekcie.

 

Jeżeli zabraknie środków to wniosek może trafić na listę rezerwową lub zostać odrzucony.