fbpx

Baza Wiedzy

Czym są pożyczki unijne? Kredyt unijny, a pożyczka unijna - jakie sią różnice? W jaki sposób pozyskać pożyczkę unijną? Co można sfinansować ze środków z pożyczki unijnej?

Dzielimy się wiedzą by Nasi Klienci oraz Partnerzy lepiej rozumieli czym są pożyczki unijne, w jaki sposób wpływają na rozwój polskich firmy oraz jak je pozyskać.

Pożyczki unijne na rozwój działalności

Finansowanie działalności z pożyczek unijnych staje się coraz popularniejsze. Z roku na rok zwiększa się ilość firm, które wnioskują o pożyczki unijnej, a z drugiej strony rośnie pula środków przeznaczona dla firm.

Pożyczki unijne to rodzaj finansowanie, które dostępne jest dla mikro, małych oraz dużych firm, a także dla osób fizycznych chcących założyć działalność. Wnioskowanie o pożyczkę unijną to wymagający proces, do którego trzeba się przygotować.

Środkami z pożyczki unijnej można sfinansować dowolny cel, najczęściej ten związany z rozwojem działalności.

Skontaktuj się z nami, by porozmawiać o współpracy

Jeśli nasza oferta wpisuje się w Twoje potrzeby biznesowe i uważasz, że możemy współpracować, zgłoś się do nas. Wyślij nam swoje zgłoszenie, w którym opiszesz możliwości i obszar w którym możemy współpracować.


Dane osobowe podane przez Ciebie w formularzu przetwarzamy zgodnie z Polityką Prywatności Innvesto. Polityka prywatności dostępna jest na stronie Polityki Prywatności.

Podanie danych jest dobrowolne, ale w razie ich nie podania, nie będziemy w stanie odpowiedzieć na Państwa wiadomość.