fbpx

Pomagamy firmom realizować ich ambitne plany biznesowe dzięki którym mogą się rozwijać

Jesteśmy grupą Innvesto i dumnie wspieramy polski biznes. Zajmujemy się pozyskiwaniem kapitału dla firm na rozwój działalności oraz poprawę płynności. Wyspecjalizowaliśmy się w pozyskiwaniu pożyczek unijnych, które są obecnie najbardziej atrakcyjną formą finansowania zewnętrznego na polskim rynku.

Doskonale rozumiemy obecne realia gospodarcze w Polsce i na świecie. Dostosowując się do nich i słuchając potrzeb naszych klientów przygotowaliśmy ofertę, która daje niesamowite możliwości rozwoju firmom szukającym zewnętrznego wsparcia przy minimalnym ryzyku.

Kadra Zarządzająca

Darek Wieloch Invvesto

Dariusz Wieloch

Prezes Zarządu Innvesto Group sp. z o.o.

Ekspert w dziedzinie finansów i zarządzania; w szczególności działalności rynków finansowych, sprzedaży produktów finansowych, negocjacji kontraktów, współpracy z instytucjami rynku finansowego, z rynkiem finansowym związany od 1993 roku

Pełnił kierownicze funkcje w wielu krajowych i zagranicznych instytucjach związanych z rynkiem finansowym m.in. pod nadzorem KNF:

– Prezesa Zarządu AgioFunds TFI SA (Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych);

– Prezesa Zarządu Strefa Finansów sp z o.o., spółki doradztwa finansowego;

– Członka Zarządu SUPERFUND TFI SA

– Wiceprezesa Zarządu WARTA TFI SA

– Dyrektora Zarządzającego KBC TFI SA

– Prezesa Zarządu AlterNatus sp z o.o.

a także funkcje dyrektora w Biurze Skarbu Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA SA; w Departamencie Gospodarki Pieniężnej Banku Energetyki SA w Departamencie Instrumentów Inżynierii Finansowej Banku Gospodarstwa Krajowego;

oraz członka Rady Nadzorczej NFI Progress SA czy członka Rady Nadzorczej Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych BGK SA

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej (studia podyplomowe – Bankowość inwestycyjna) oraz Politechniki Radomskiej.

Marek Leszczyński Innvesto

Marek Leszczyński

Członek Zarządu Innvesto Group sp. z o.o.

Zawodowo związany z branżą finansową od 2008 roku. Ekspert w branży środków unijnych, które pozyskuje dla przedsiębiorców od 2010 roku. Głównie specjalizuje się w unijnych środkach zwrotnych z czym związane są analizy, opracowania dokumentacji, zagadnienia prawne i negocjacje. 

Swoje wieloletnie doświadczenie zbierał w takich instytucjach jak Phinance S.A., Getin Noble Bank S.A. Lendi sp. z o.o. czy jako koordynator projektów, unijnych środków zwrotnych dla przedsiębiorców dla województwa zachodniopomorskiego.

Od 12 lat przedsiębiorca i Członek Zarządów spółek w branży finansowej i unijnej co przekłada na efektywne zarządzanie zespołem, rozwój oferty i marki Innvesto oraz budowę sieci ogólnopolskich Partnerów.

Grupa Innvesto

Rozwijamy się i tworzymy grupę, która pozwala nam na kompleksowe wsparcie Klientów. Pozyskujemy pożyczki unijne i dotacje unijne dla firm, wspieramy w pozyskiwaniu dofinansowań do szkoleń jako FIS .

Nasze Materiały Wideo

 


Jak uzyskać tanie dofinansowanie unijne przez MŚP w całej Polsce | PDF, czyli Pieniądze Dla Firmy

 

Innvesto w Liczbach

MLN PLN
10

Pozyskanych Pożyczek Unijnych

Obsłużonych
70

Zadowolonych Klientów Innvesto

Województw
1

W zasięgu naszej działalności

Osobowy
1

Zespół, który osiągnął te liczby

Naszym filarem działalności jest pomoc firmom w finansowaniu ich planów biznesowych na cele inwestycyjne, obrotowe i płynnościowe

Swoją ofertę dedykujemy przedsiębiorcom, którzy zamierzają realizować plany biznesowe przy udziale kapitału zewnętrznego lub poprawić kondycję firmy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z pożyczkami unijnymi i licznych sukcesach naszych klientów możemy oferować specjalistyczne usługi premium dla tych, którzy oczekują najwyższych standardów i kompleksowego wsparcia.

Pożyczki unijne

To nasz flagowy produkt w ofercie. Dzięki pożyczkom unijnym polskie firmy mają szanse na niesamowity rozwój.

Doradztwo
i serwis

Prowadzimy konsultacje dla osób, które zmierzają pozyskać pożyczkę unijną samodzielnie oraz oferujemy serwis zawartych umów pożyczki.

Biznes plany kredytowe

Naszym ostatnim produktem są dedykowane biznes plany do kredytów bankowych.

Grupę Innvesto tworzą zaangażowani ludzie, którzy wkładają w swoją pracę całe serce

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów z zakresu finansów i projektów unijnych. Fascynuje nas to co robimy, a sukcesy naszych klientów dają nam motywację do działania.

Pomagamy różnym firmom, mikro i małym jak również średnim i dużym

Pomagamy firmom przy pozyskaniu pożyczek unijnych niezależnie od ich wielkości oraz branży w której działają. Współpracujemy z przedsiębiorcami przy różnych projektach, wspierając ich biznesy w skutecznej realizacji planów rozwojowych dzięki kapitałowi zewnętrzenemu z Uni Europejskiej. Pożyczki unijne to narzędzie dla firm mikro, małych, średnich i dużych.

firmy

Mikro

Icon-3
firmy

Małe

Icon-2
firmy

Średnie

Icon-1
firmy

Duże

Partnerzy Innvesto

Szukasz pożyczki unijnej na rozwój Twojej firmy?

Zamierzasz pozyskać kapitał zewnętrzny na realizację swoich planów biznesowych? Pożyczki unijne mają obecnie najlepsze warunki spłaty na rynku. Pomożemy Ci zdobyć te pieniądze.

Potrzebujesz pomocy przy rozliczeniu pożyczki unijnej?

Brakuje Ci czasu na papierkową robotę? Nie wiesz jak się zabrać za rozliczenie umowy pożyczki? A może chcesz zmienić zabezpieczenie lub wprowadzić inne zmiany formalne? Możemy Ci w tym pomóc.

Chcesz z nami współpracować?
Zgłoś się do nas i porozmawiajmy o szczegółach

Dla osób, które zdecydowały pozyskać finansowanie z pożyczki unijnej na własną rękę przygotowaliśmy dedykowaną ofertę doradztwa. Podpowiemy Ci jak przygotować całą dokumentację, aby zwiększyć maksymalnie Twoje szanse na zdobycie kapitału z UE.