fbpx

Case Study

Czy pozyskanie pożyczki unijnej jest trudne? Jakie problemy mogą pojawić sę podczas pozyskiwania pożyczki unijnej?

Zawsze staramy się by nasze usługi prezentowały najwyższy poziom!

Prezentujemy nasze doświadczenie w postaci Case Study, czyli studium przypadku. Mamy nadzieję, że dzięki temu uwierzysz, że razem możemy pozyskać finansowanie na realizację Twoich celów biznesowych.

Czym jest nasze pożyczkowe case study?

Pożyczki unijne dla firm to produkt ogólnodostępny, a pozyskiwanie pieniędzy z Unii Europejskiej 

Historie naszych Klientów pokazują, że niezależnie od branży, wielkości czy celu każda firma może pozyskać finansowanie unijne na rozwój działalności. Nasze case study składa się z realnych przypadków, które udało nam się zrealizować.

Wnioskowanie o pożyczkę unijną nie jest proste, ale niezależnie od problemów jesteśmy w stanie pomóc na każdym etapie pozyskiwania finansowania – od wyboru oferty po rozliczenie pożyczki unijnej.

Co zawiera pożyczkowe case study?

  • Cel pożyczki unijnej: na co beneficjent zaciągnął pożyczkę?
  • Rodzaj pożyczki unijnej: jaki typ pożyczki został zaciągnięty?
  • Warunki pożyczki unijnej: oprocentowanie, okres spłaty, kwota pożyczki itp.
  • Trudności napotkane podczas wnioskowania o pożyczkę unijną lub analizy wniosku:  jakie problemy mogą pojawić się podczas wnioskowania o pożyczę unijną?
  • Rozwiązanie trudności zaproponowane przez Innvesto: jakie czynności wykonaliśmy, aby nasz Klient mógł otrzymać pożyczkę unijną?

Po co publikujemy pożyczkowe case study?

Pozyskanie pożyczki unijnej wydaje się trudne. Wiele przedsiębiorstw rezygnuje z pozyskiwania środków unijnych, ponieważ wydaje się im, że ich nie otrzymają.

Chcemy aby nasze case study świadczyło o tym, że finansowanie unijne da się pozyskać na najróżniejsze cele w każdej branży.

Skontaktuj się z nami, aby wziąć finansowanie na swój biznes

Jeśli nasza oferta wpisuje się w Twoje potrzeby biznesowe i uważasz, że możemy Ci pomóc, zgłoś się do nas. Wyślij nam swoje zgłoszenie, w którym opiszesz Twoją sytuację i obszar w którym możemy udzielić Ci wsparcia.


Dane osobowe podane przez Ciebie w formularzu przetwarzamy zgodnie z Polityką Prywatności Innvesto. Polityka prywatności dostępna jest na stronie Polityki Prywatności.

Podanie danych jest dobrowolne, ale w razie ich nie podania, nie będziemy w stanie odpowiedzieć na Państwa wiadomość.